Pfo - Ruimtelijke ordening

HOME  |  Pfo - Ruimtelijke ordening

Pfo - Ruimtelijke ordening

Het portefeuillehoudersoverleg Ruimtelijke ordening houdt zich bezig met ruimtelijke ordening, wonen, duurzaamheid, water en Wabo. Het Pfo is gericht op afstemming (provinciale vereiste), informatie- en kennisuitwisseling wat betreft ruimtelijke ontwikkelingen. Daarnaast worden gezamenlijke reacties opgesteld op ruimtelijke visies en plannen van hogere overheden, en worden de ruimtelijke aspecten, die binnen de hieronder genoemde programma’s vallen, behandeld. De uitwerking van de gebiedsvisie wordt binnen RO, waar nodig, gecoördineerd, waarbij de regie voor uitwerking van de visie op de Noordrand als afzonderlijke gebiedsgerichte opgave is benoemd.

Voortgangsberichten

Het laatste nieuws omtrent de programma's en thema's leest u in de voortgangsberichten.

Contact

Voor vragen kunt u contact opnemen met Eric de Bruijn, secretaris van het Pfo. 
T: 06 - 51977127
E: eric@concordiaadvies.nl

 

Andre Schoon

Schoon
contactgegevens en taken Andre Schoon
FunctieVoorzitter
Adresgemeente Brielle
E-mailadresa.schoon@brielle.nl

Aart-Jan Spoon

Spoon
contactgegevens en taken Aart-Jan Spoon
FunctieLid
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresa.spoon@hellevoetsluis.nl

Jan Willem Mijnans

Mijnans
contactgegevens en taken Jan Willem Mijnans
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresjw.mijnans@nissewaard.nl

Igor Bal

Bal
contactgegevens en taken Igor Bal
FunctieLid
Adresgemeente Nissewaard
E-mailadresi.bal@nissewaard.nl

Peter Schop

Schop
contactgegevens en taken Peter Schop
FunctieLid
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadresp.schop@hellevoetsluis.nl

Lies van der Pol

van der Pol
contactgegevens en taken Lies van der Pol
FunctieLid
Adresgemeente Westvoorne
E-mailadresl.vanderpol@westvoorne.nl

Marja Roza

Roza
contactgegevens en taken Marja Roza
FunctieLid
Adresgemeente Westvoorne
E-mailadresm.roza@westvoorne.nl

Eric de Bruijn

de Bruijn
contactgegevens en taken Eric de Bruijn
FunctieSecretaris
Adresgemeente Hellevoetsluis
E-mailadreseric@concordiaadvies.nl
Top